КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

ЧОМУ ОБРАЛИ НАС

НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ, ЩОБ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЖИТТЯМ

Конференц-зал готельного комплексу «GRAND OTRADA Resort & Spa» – це ідеальне рішення для бізнес-відряджень та зібрань з різних приводів. Завдяки відмінному розташуванню готелю близько від основних транспортних вузлів, ділового центру та узбережжя, наш зал стає універсальним рішенням для проведення семінарів, тренінгів, презентацій, переговорів і навіть міжнародних заходів.

Інфраструктура конференц-холу

Конференц зал площею 160 м2 має окремий вхід з вулиці, гардеробну та власну терасу. Зал добре освітлений, вміщує до 150 гостей та оснащений новітнім, презентаційним обладнанням– аудіо- та відеосистеми, проектором з високою якістю, інтерактивним екраном, фліпчартом, мікрофонами і клікером, а також високошвидкісним інтернетом.

Простір ідеально підходить для різноманітних семінарів, представників індустрії краси, медицини, економіки та бізнесу. Допускаються майстер-класи (крім кулінарних і танцювальних). Ми подбали про те, щоб кожен захід було забезпечено перервою на каву, фуршет або навіть бізнес-ланч. Попередньо можна замовити комплексний обід, вечерю або обрати необхідний варіант кава-брейку (гарячі, холодні та алкогольні напої, десерти, сендвічі).

Переваги конференц-залу в Одесі готельного комплексу GRAND OTRADA

Одеса –  це великий діловий центр України з великою різноманітністю сфер бізнесу і туризму. І хоча на ринку представлена ​​велика кількість місць для проведення заходів –  ми ретельно прагнемо  досконалості та дуже добре знаємо потреби спікерів. Конференц-хол “GRAND OTRADA Resort & SPA” неодноразово визнавався кращим в місті  та рекомендується представниками і власниками великих компаній.

Ціни відповідають високому рівню сервісу в готелі, до того ж, замовити просторе приміщення для лекції або вебінару можна на будь-який термін, від 3 годин до доби та більше. У вартість вже входить використання техніки, що дозволяє отримати найкращу якість послуг за відповідну плату.

Характерною рисою нашого конференц-залу, крім вигідного розташування, є наявність особливих умов, які ми пропонуємо нашим гостям –  бізнесменам та туристам. Це спеціальні пропозиції по розміщенню в номерах готельного комплексу при оренді конференц-залу.

У готелі “GRAND OTRADA Resort & SPA” є все необхідне як для відпочинку, так і для робочих поїздок – інфраструктура, місткість, комфорт.