Додаткові послуги в номер

чому вибрали нас

Найкраще місце, щоб насолоджуватися життям

Ми знаємо, що гості є джерелом життєвої сили готелю “GRAND OTRADA  Resort & SPA”, і тому настільки прагнемо до досконалості, що хочемо запропонувати нашим відвідувачам ще вищий рівень обслуговування.

Сніданки в номер протягомі всього дня

Багато готелів пропонують своїм гостям простий безкоштовний континентальний сніданок. Деякі навіть почали збільшувати терміни, щоб зробити його доступним довше за часом.

Ми зробили ще один крок вперед, зробивши сніданок доступним протягом усього дня і, при бажанні, доставляємо його гостю в номер.

Трансфер

Ми пропонуємо своїм гостям трансфер в обидва напрямки.

Створення регулярного розкладу для наших гостей допоможе скласти план, щоб скористатися нашим транспортом, коли їм це потрібно

Маленькі подарунки

Ми любимо робити компліменти нашим гостям у вигляді невеликих подарунків в номери, які залишать приємні спогади про нас і будуть оцінені гідно.

Пляшка преміальної води, фрукти, пісочне печиво з Шотландії, ексклюзивний чай, наприклад, Welington, невелика плитка шоколаду або головоломка.

Інші послуги

Консьєрж-сервіс, який закріплюється за кожним гостем, завжди на зв’язку, і з готовністю відгукнеться на будь-яке ваше прохання, щоб перевірити, що ми можемо зробити. Ми знаємо, що можливість допомогти кожному нашому гостю і залишити приємне враження – це шанс для нас побачити вас знову, адже саме це так важливо!

Додаткові послуги, які ми надаємо своїм гостям, не вимагають великих витрат або грандіозних зусиль. Ми знаємо, що навіть маленькі зміни можуть мати велике значення.